Kulisy: Zmiana szyldu!

Na blogu nie będę się już pojawiać artykuły związane z Football Managerem, a na kanale FM Laboratorium zabraknie fm’owych filmów. Nie znaczy to jednak, że przestanę pisać o Football Managerze bo…

Dzisiaj mogę z wielką przyjemnością ogłosić nawiązanie mojej współpracy z portalem FMTube.pl!

Zacząłem robić coś zupełnie bez doświadczenia, opierając się przecież na własnej pasji, popełniłem masę błędów… więc tym bardziej dziękuję, Wszystkim tym, którzy obserwowali moje youtubowe raczkowanie. Dziękuję. Zmieniam szyld, bo głęboko wierzę, że pozwoli mi to dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców, zainteresowanego tematyką Football Managera. Na FMTube.pl będą się także ukazywać moje artykuły dotyczące FM’a – a wobec nich też mam ambitne plany (min. wraz z FM’em 17 rozpocznę opisywanie kariery tajemniczego Łukasza Almeidy, będę się zastanawiał nad rzeczami do poprawki w nowej wersji gry, a może nawet podzielę się swoim skromnym menadżerskim doświadczeniem). Bardzo proszę więc o śledzenie mojej aktywności na portalu FMTube, choćby dlatego, że już niedługo ukaże się – w mojej ocenie – bardzo ważny materiał dla całej polskiej sceny Football Managera.

PS – Wszystkie piłkarskie artykuły zostają, bardzo przepraszam za brak publikacji drugiego odcinka z serii „Alfabet Ekstraklasy”.

autor zdjęcia: Radek Skrzypczak

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Kulisy: Zmiana szyldu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s